Pullu Kol Yapısına Sahip Tesettür Giyim Parçaları

Tesettür giyim, kadınların her dönemde çok fazla rağbet ettiği giyim alanlarından biridir. Gerek iş kadınları gerekse imajını tesettür şıklığı ile tamamlamak isteyen hanımlar, tesettür parçalara ilgi duymaktadır. Her sene, farklı trendlerin ortaya çıkması ile kombin seçeneklerinde de geniş bir yelpaze sunulmaktadır. Bizde sizler için pullu kol yapısına sahip olan tesettür giyim parçalarını bu yazımızda inceledik.

Tesettür Giyimde Pullu Kol Detaylı Gece Elbiseleri

Tesettür giyim, kadınların her dönemde çok fazla rağbet ettiği giyim alanlarından biridir. Gerek iş kadınları gerekse imajını tesettür şıklığı ile tamamlamak isteyen kadınlar tesettür parçalara ilgi duymaktadır. Tesettür parçalarda en çok beğenilen detaylardan biri de pullu kol detayına sahip gece elbiseleridir. Düğünlerin, kokteyllerin ve özel davetlerin olmazsa olmaz kıyafeti pullu gece elbisesi tesettürlü hanımlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Tesettür giyim son dönemlerde yıldızını parlatırken pul ve payet detaylı gece elbiseleri de eskimeyen parça olarak popülerliğini sürdürmektedir.

Her yaştan hanımın tercihi tesettür pullu elbiselerde bu sezonun rengi asil bir renk olan siyahtır. Asaletini ve zarafetini hiçbir dönem kaybetmeyen siyah balon kol pullu abiyeler 2021 sezonunda ağırlıktadır. Siyah tesettür pullu abiyelerle birlikte kullanılan saten şallar ve tasarım takılar özel günlerde hem asil hem de modern bir görünüm sunmaktadır.

Tesettür Giyimin Yeni Trendi Kolları Pullu Tunikler

Tesettür giyim dünyasında tesettür tunikler her tarzdan bayanın favori parçasıdır. Her geçen yılda tunik modelleri renk ve model çeşitliliğini arttırmaktadır. Bu çeşitliliğin yeni gözdesi kolları pul detaylı tuniklerdir. Kolları pullu tunikler hem spor hem de klasik şıklık yaratmaktadır. Pullu kol tozpembesi tunik ve kot pantolon özellikler genç tesettürlü hanımların bu sezon gardıroplarından eksik etmediği tesettür parçalardır.

Pullu kol detaylı tunikler klasik bir görünümle de ayrı bir hava yaratmaktadır. Tesettür giyimi benimseyen iş kadınlarının görünümleriyle ne denli şık olduğu bilinmektedir. Blazer ceket içine giyilen kolları pullu tunik gömlekler çalışan kadınların ofis şıklığında çokça tercih ettiği bir kombindir.

Tesettür Feracelerde Pullu Kol Detayları

Tesettür giyim son zamanlarda ferace ve kap modelleri ile farklı bir ivme kazanmıştır. Geçmiş yıllarda ferace modelleri çok fazla tercih edilmezken son 3 yıldır genç ve orta yaşlı birçok tesettürlü hanım ferace giymektedir. Durum böyleyken ferace modelleri de değişmiş ve farklı detaylarla zenginleşmiştir. Bu detaylardan birisi de feracelerin kollarına eklenen pul detaylarıdır.

Dış giyim tesettür ürünü feraceler birbirinden farklı tarzda ve modeldedir. Hakim yaka ve boydan fermuarlı feraceler tesettürlü hanımlar tarafından ilgi görmektedir. Aynı zamanda bu modellerin kol tarafında eklenen pullar dört mevsim şıklık arayanların gözde parçasıdır. Feracelerde son zamanlarda özel olarak üretilen medine ipeği kumaş kullanılmaktadır. Bu kumaşta parlayan pul detayları feracelerin tamamlayıcısı olmuştur.