Sizi Ön Plana Çıkaracak Tesettür Giyim Parçaları

Tesettür giyim konusunda farklı olmak isteyen ve kendisini ön plana çıkaracak parçaları tercih etmek isteyen pek çok kadın, bu giyim kolu içerisinde yer alan cesur parçalara yönelmekte ve gerek model gerekse renk olarak diğer kıyafetlerden ayrılan ürünleri tercih etmektedir.

Tek Parça Giyimde Farklılık

Tesettür giyim özellikle tek parça kıyafet konusunda birden fazla alternatif sunması sayesinde çok kolay kombin oluşturabilme imkânı sağlamakta ve bu sayede ortaya hem risk içermeyen hem de oldukça şık tarzlar çıkabilmektedir.

Yalnızca feraceler ile tek parça bir kombin oluşturmak istemeyen kadınlar için ise alternatif olarak kullanılabilecek elbiselerin haricinde, farklı renk ve model tasarımları ile beğeniye sunulmuş tulumlar bulunmaktadır.

Tulumlar genellikle kalın askılı olarak tasarlanmış olmaları sayesinde iç kısma farklı bir üst kıyafet giyilmek suretiyle günlük tarz oluşturulmasına imkân sağlayan cesur parçalardır. Ayrıca uzun kollu bütün tulum tasarımları sayesinde tek bir ana renk kullanılarak da kolaylıkla günlük, cesur ve akılda kalıcı bir tarz yakalanabilmektedir.

Tam Takım Spor Şıklık

Tesettür giyim kategorisinde bulunan ve özellikle günümüzde gençler tarafından sıklıkla tercih edilen eşofman takımları, tamamen farklı ve özgün tasarımları sayesinde gerek alt kısımları gerekse üst kısımlarının farklı parçalar ile kombine edilebilmesine uygun olarak tasarlanmaktadır.

Özellikle yeni tasarımlar arasında yer alan fileli model, üç parça takımlar sayesinde hem bu üç parçayı bir arada kullanmak hem de ayrı ayrı farklı tarzlar yakalamak amaçlı kullanmak mümkün olmaktadır. Farklı, asi ve dikkat çeken bir tarz yakalamak amacı ile tercih edilebilecek bu ürünler, en çok dikkat çeken parçalar arasında yer almaktadır.

Kombinlere Eklenen Deri Parçalar

Tesettür giyim konusunda günümüzde kombinlere eklenen ufak tefek deri ürünler göze çarpmakla birlikte, tamamen deri görünümlü malzemeden üretilmiş büsbütün parçaların kullanımı da yaygınlaşmaktadır.

Gömlek yaka elbiselerin, deri görünümlü kumaşlar ile birleşiminden meydana gelen tasarımların kombinlerde kullanılması cesur bir görüntü sergileyebilmekle birlikte, kesinlikle akılda kalıcı bir tarz oluşturulmasında yardımcıdır. Genellikle beyaz çizmeler ile tamamlanan bu kombinler şık oldukları kadar kullanışlı da olmaktadır.

Ayrıca geniş kesim deri gömleklerin kombinlerde ana parça olarak tercih edilmesi sayesinde, kolaylıkla istenilen çeşit aksesuar ile tamamlama işlemi de yapılabilmektedir. Deri görünümlü kumaş üzerinde broş, büyük taşlı uzun kolyeler, gümüş renkli takılar, el aksesuarları ve geometrik kesimli çerçeveye sahip güneş gözlükleri ile farklı, bohem, çarpıcı görünümler elde etmek mümkündür.